Pirkimai

Apie Ariba

Koncernas „Achemos grupė“ įdiegė pirkimų sistemą SAP ARIBA.

Pirkimų sistema SAP ARIBA yra plačiai naudojamas sprendimas visame pasaulyje, kuris leidžia pirkėjams ir tiekėjams lengvai bendradarbiauti sudarant pirkimo sandorius, stiprinti verslo santykius ir atrasti naujas verslo galimybes. Daugiau informacijos apie SAP ARIBA galite rasti čia: https://www.ariba.com/ariba-network

Tikime, kad naudodamiesi SAP ARIBA užtikrinsime sklandesnį pirkimo organizavimą ir valdymą ne tik visoms Koncerno įmonėms, bet ir tiekėjams, dalyvaujantiems pirkimų konkursuose. Todėl nuo šiol visas pirkimų procesas bus vykdomas pirkimų sistemoje SAP ARIBA.

  • Norint dalyvauti pirkimų konkursuose, naudojant pirkimų sistemą SAP ARIBA, sekite vartotojo instrukcijas skyriuje „Mokomoji medžiaga“.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kur galima rasti informaciją apie Koncerno „Achemos grupė“ įmonių pirkimų konkursus?

Koncerno „Achemos grupė“ įmonės visus pirkimų konkursus skelbia SAP ARIBA pirkimų sistemoje. Jeigu norite būti pakviesti į pirkimų konkursus, kviečiame prisiregistruoti puslapyje http://achemosgrupe.supplier-eu.ariba.com/register. Visą informaciją, susijusią su prisijungimu, rasite instrukcijose mokomojoje medžiagoje.

2. Kuriose Koncerno įmonėse yra naudojama pirkimų sistema SAP ARIBA?

Pirkimų sistemą SAP ARIBA naudoja visos Koncerno įmonės.

3. Ar yra pakeitimų, susijusių su ankstesne pirkimų sistema, kai tiekėjai dalyvavo pirkimų konkursuose?

Visi pirkimai nuo 2022-04-11 yra skelbiami pirkimų sistemoje SAP ARIBA. Ankstesnis pirkimų konkursų puslapis yra uždarytas.

4. Kaip tiekėjai gali prisijungti prie pirkimų sistemos SAP ARIBA?

Spauskite šią nuorodą, kur galėsite prisijungti (jei jau turite prisijungimą) arba registruotis kaip nauji vartotojai (jei prisijungimo dar neturite). Visą informaciją, susijusią su prisijungimu, rasite instrukcijose.

5. Ar tiekėjai, norėdami dalyvauti Koncerno įmonių pirkimų konkurse, turi jungtis į pirkimų sistemą SAP ARIBA?

Taip. Pirkimų sistema SAP ARIBA yra Koncerno „Achemos grupė“ įmonių pirkimų strateginė dalis, kuri palengvina pirkimų procesą. Kito būdo, kaip dalyvauti pirkimų konkurse, nėra.

6. Kaip dalyvauti Koncerno įmonių vykdomuose pirkimų konkursuose?

Instrukcijas, kaip dalyvauti pirkimų konkursuose, galite rasti skyriuje "Mokomoji medžiaga".

7. Kokios priemonės reikalingos, norint prisijungti prie pirkimų sistemos SAP ARIBA?

Jums reikalingas tik kompiuteris ir interneto ryšys, kad galėtumėte prisijungti prie pirkimų sistemos SAP ARIBA. Visą informaciją, susijusią su prisijungimu, rasite instrukcijose.

8. Tiekėjai jau naudojasi pirkimų sistema SAP ARIBA. Ar reikalingas naujas prisijungimas?

Galima naudotis jau turima SAP ARIBA paskyra, tačiau, norint dalyvauti pirkimų konkursuose, turite susisiekti su Koncerno „Achemos grupė“ įmonių atsakingu asmeniu ITsupport@achemosgrupe.lt , kad būtumėte įtraukti į duomenų bazę.

9. Ar yra mokestis tiekėjams už dalyvavimą pirkimų sistemoje SAP ARIBA?

Tiekėjams standartinis dalyvavimas pirkimų sistemoje SAP ARIBA yra nemokamas. Tiekėjui pageidaujant, įmanomas papildomas funkcionalumas, kuris yra apmokestinamas SAP ARIBA. Daugiau informacijos galite rasti čia

10. Kokiose šalyse dar yra naudojama pirkimų sistema SAP ARIBA?

Pirkimų sistema SAP ARIBA yra plačiai naudojama visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie ją galite rasti čia

11. Turiu klausimų apie pirkimų sistemą SAP ARIBA. Į ką galiu kreiptis?

Naujo vartotojo prisijungimas ir techniniai klausimai: ITsupport@achemosgrupe.lt Koncerno „Achemos grupė“ įmonių pirkimų proceso klausimais: pirkimai@achemosgrupe.lt Dėl konkretaus pirkimo kreiptis į organizatorių.

Susisiekite

Pirkimų proceso klausimais:

pirkimai@achemosgrupe.lt