Kiti verslai

UAB Koncernui „ACHEMOS GRUPĖ“ priklausančios bendrovės taip pat teikia pakuočių gamybos, remonto, inžinerijos, projektavimo, saugos, draudimo, žiniasklaidos ir kitas paslaugas.

UAB „Iremas“ – viena stambiausių metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje, kurios pagrindinės veiklos – metalo apdirbimas, gamyba, montavimas, remontas, elektros įrenginių, inžinerinių tinklų montavimas ir remontas, projektavimas ir techninės priežiūros paslaugos.

UAB „Achempak“ gamina ir projektuoja polipropileninius didmaišius (minkštuosius konteinerius), skirtus įvairioms trąšoms, grūdams, cheminėms medžiagoms, granulėms ir kitoms biriosioms pavojingoms ir nepavojingoms medžiagoms, taip pat maisto produktams pakuoti, transportuoti ir sandėliuoti.

UAB „Klaipėdos laivų remontas“ vykdo mažų ir vidutinių laivų remontą, vidaus degimo variklių remontą, metalo konstrukcijų gamybą, metalo apdirbimą, tarpreisinių (tame tarpe – kruizinių) ir kitų laivų aptarnavimą bei priežiūrą, DFDS keltų priežiūrą ir remontą, AB „Orlen Lietuva“ SPM plūduro krovos žarnų priežiūrą ir remontą, priešgaisrinės saugos prietaisų priežiūrą ir patikrą

UAB „Klaipėdos pilies uostas“ teikia jachtų arba katerių stovėjimo ant krantinės ir prie pontoninės krantinės, jachtų arba katerių iškėlimo, transportavimo bei remonto paslaugas.

Druskininkų kurorte įsikūręs sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA Lietuva“.

Bendrovė „Palangos vėtra“ valdo 4 žvaigždučių viešbutį Palangoje „Palangos vėtra“ bei 3 PLIUS žvaigždučių viešbučius Klaipėdoje „Old Mill Hotel“ ir „Old Mill Conference“.

Visos įmonės